- Număr anunț
- DA41108837
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Dragos Marin (CUI 23741020)
- Furnizor / câștigător
- P-SEVENTEEN SOLUTIONS SRL (CUI RO25001532)
- Cod CPV
- 30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.050 RON
- Valoare atribuită
- 4.050 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 13:57
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 09:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.050 RON
din 4.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro