Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de promovare media
- Număr anunț
- DA41110922
- Autoritate contractantă
- ORASUL BAILE HERCULANE (PRIMARIA BAILE HERCULANE) (CUI 3227920)
- Furnizor / câștigător
- BANAT MEDIA SRL (CUI RO17107614)
- Cod CPV
- 79341400-0 · Servicii de campanii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.264,46 RON
- Valoare atribuită
- 8.264,46 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 15:52
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 09:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.264,46 RON
din 8.264,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro