Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PROMOVARE A ACTIVITĂTILOR INSTITUTIEI PRIN ARTICOLE, ANUNTURI, DISPOZITII, COMUNICATE

Număr anunț
DA41110666
Autoritate contractantă
ORASUL BAILE HERCULANE (PRIMARIA BAILE HERCULANE) (CUI 3227920)
Furnizor / câștigător
NV WOTAN MEDIA SRL (CUI RO31980826)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.132 RON
Valoare atribuită
4.132 RON
Data publicării
03.09.2026 15:32
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.132 RON

din 4.132 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.