Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,3% sub estimat
SAPUN LICHID PRO ALB 5 L
- Număr anunț
- DA41107880
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI (CUI 13727320)
- Furnizor / câștigător
- MULTI CLEANING SYSTEM SRL (CUI 27450970)
- Cod CPV
- 33711900-6 · Sapun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 508 RON
- Valoare atribuită
- 486,20 RON 4,3% sub estimat
- Data publicării
- 03.09.2026 13:14
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 09:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
486,20 RON
din 508 RON estimat
4,3%
Adjudecat la 95,7% din estimat · economie 21,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.