Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EXECUTIE LOCURI DE VECI - 2 LOCURI (doar manopera )
- Număr anunț
- DA41111911
- Autoritate contractantă
- Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
- Furnizor / câștigător
- TMT MAX & NINA S.R.L. (CUI 43939790)
- Cod CPV
- 45262600-7 · Diverse lucrari specializate de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.000 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 08:26
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 09:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.000 RON
din 9.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro