Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet stampile

Număr anunț
DA41107701
Autoritate contractantă
COMUNA MAICANESTI (CUI 4297770)
Furnizor / câștigător
LARIS PRODUCTIONS SRL (CUI RO1438492)
Cod CPV
30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
228,10 RON
Valoare atribuită
228,10 RON
Data publicării
03.09.2026 13:05
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 09:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

228,10 RON

din 228,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.