Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Trusa scule Mannesmann M98430, 215 piese
- Număr anunț
- DA41111720
- Autoritate contractantă
- ORASUL VLAHITA (CUI 4245224)
- Furnizor / câștigător
- CASA IDEEA GROUP SRL (CUI RO34647088)
- Cod CPV
- 44511000-5 · Scule de mana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 528,93 RON
- Valoare atribuită
- 528,93 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 08:08
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 09:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
528,93 RON
din 528,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro