Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sare pentru deszapezire (sac 25 kg)

Număr anunț
DA41103605
Autoritate contractantă
ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
Furnizor / câștigător
SOCIETATEA NATIONALA A SARII SA (CUI RO1590430)
Cod CPV
14410000-8 · Sare gema (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.820 RON
Valoare atribuită
1.820 RON
Data publicării
03.09.2026 10:01
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 07:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.820 RON

din 1.820 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.