Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE DE CURATENIE

Număr anunț
DA41108300
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN IASI (CUI 7604489)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
370,22 RON
Valoare atribuită
370,22 RON
Data publicării
03.09.2026 13:33
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 10:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

370,22 RON

din 370,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.