Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole intretinere si reparatii

Număr anunț
DA41107622
Autoritate contractantă
COMUNA IACOBENI (PRIMARIA COMUNEI IACOBENI) (CUI 4307114)
Furnizor / câștigător
CAROSIB SRL (CUI 26037810)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.262,59 RON
Valoare atribuită
9.262,59 RON
Data publicării
03.09.2026 13:00
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 07:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.262,59 RON

din 9.262,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.