Ofertă acceptată
Cumpărare directă
acumulatori UPS
- Număr anunț
- DA41112290
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- RIELLO UPS ROMANIA SRL (CUI RO1812359)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.900,45 RON
- Valoare atribuită
- 19.247,80 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 08:54
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 10:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.247,80 RON
din 17.900,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro