- Număr anunț
- DA41097913
- Autoritate contractantă
- TURSIB S.A. (CUI RO789401)
- Furnizor / câștigător
- INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI RO24195562)
- Cod CPV
- 35125100-7 · Senzori (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 248,10 RON
- Valoare atribuită
- 248,10 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 13:09
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 07:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
248,10 RON
din 248,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro