Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus cerneala Epson Workforce Pro WF-C5890

Număr anunț
DA41113226
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GALESU (CUI 29438972)
Furnizor / câștigător
PRODATA PLUS SISTEM SRL (CUI RO11873531)
Cod CPV
50323100-6 · Servicii de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.438,01 RON
Valoare atribuită
3.438,01 RON
Data publicării
04.09.2026 09:44
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 09:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.438,01 RON

din 3.438,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.