Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lemn pentru incalzire

Număr anunț
DA41113122
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Alexandru Macedonski (CUI 4553615)
Furnizor / câștigător
REGIA NATIONALA A PADURILOR ROMSILVA RA (CUI 1590120)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.900 RON
Valoare atribuită
2.900 RON
Data publicării
04.09.2026 09:40
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.900 RON

din 2.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.