Ofertă acceptată Cumpărare directă

carburant motocositoare

Număr anunț
DA41104357
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE TITULESCU (CUI 14182727)
Furnizor / câștigător
ELDOMIR SRL (CUI RO32548363)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
179,96 RON
Valoare atribuită
179,96 RON
Data publicării
03.09.2026 10:38
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 12:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

179,96 RON

din 179,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.