Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Vacutainer hematologie K3EDTA-1 ml, dop mov R.16535/02.09.2026 CPU
- Număr anunț
- DA41116084
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
- Furnizor / câștigător
- INTERMED GRUP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 48573207)
- Cod CPV
- 33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 82 RON
- Valoare atribuită
- 82 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 11:59
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 12:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
82 RON
din 82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro