Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 25,0% sub estimat
Vacutainer biochimie 5ml cu clot activator si gel sep.dop galben R.16535/02.09.2026 CPU
- Număr anunț
- DA41115932
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
- Furnizor / câștigător
- NOVAINTERMED SRL (CUI RO6220293)
- Cod CPV
- 33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.600 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON 25,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.09.2026 11:51
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 12:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.200 RON
din 1.600 RON estimat
25,0%
Adjudecat la 75,0% din estimat · economie 400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.