Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FIRE SUTURA ACID POLIGLICOLIC ( PGA )2/0- 3/0 CU AC TRIUNGHIULAR -R.16535/02.09.26 CPU
- Număr anunț
- DA41115657
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
- Cod CPV
- 33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 708 RON
- Valoare atribuită
- 708 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 11:37
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 12:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
708 RON
din 708 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro