Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FESI TIFON 10 mx 10cm/10 mx 15cm/10 mx 20cm 24 gr/mp-R.16535/02.09.26 CPU
- Număr anunț
- DA41113396
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
- Furnizor / câștigător
- PRODCONFARM SRL (CUI RO5172210)
- Cod CPV
- 33141114-2 · Tifon medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 260 RON
- Valoare atribuită
- 260 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 09:52
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 12:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
260 RON
din 260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro