Acasă · Licitații
· Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tavita renala UF 700 ml unica folosinta
- Număr anunț
- DA41112539
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE RECUPERARE BORSA (CUI 3694896)
- Furnizor / câștigător
- MEDITECH SRL (CUI RO14779840)
- Cod CPV
- 33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 377 RON
- Valoare atribuită
- 442 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 09:09
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 10:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
442 RON
din 377 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro