Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MIC* Gastrostomy Feeding Tube with ENFit* Connectors - 12Fr
- Număr anunț
- DA41109992
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
- Furnizor / câștigător
- SUPERMEDICAL SRL (CUI 21203776)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 299,50 RON
- Valoare atribuită
- 299,50 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 14:51
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 13:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
299,50 RON
din 299,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro