Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rafturi mobile

Număr anunț
DA41117209
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Forestier (CUI 2843841)
Furnizor / câștigător
SMART IMPORT S.R.L. (CUI RO47212964)
Cod CPV
39152000-2 · Rafturi mobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.765 RON
Valoare atribuită
2.765 RON
Data publicării
04.09.2026 12:48
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.765 RON

din 2.765 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.