- Număr anunț
- DA41116699
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "TARA COPILARIEI (CUI 3797077)
- Furnizor / câștigător
- GIMAR COM SRL (CUI 13919295)
- Cod CPV
- 15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.575,63 RON
- Valoare atribuită
- 3.575,63 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 12:25
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 12:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.575,63 RON
din 3.575,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro