Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dirigentie de santier proiect - Fondul pentru Modernizare

Număr anunț
DA41115963
Autoritate contractantă
COMUNA BOROD (CUI 4687250)
Furnizor / câștigător
NEGRĂU CONSULT SRL (CUI RO31788910)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.901,96 RON
Valoare atribuită
28.901,96 RON
Data publicării
04.09.2026 11:53
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.901,96 RON

din 28.901,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.