Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE

Număr anunț
DA41115394
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA I.L. CARAGIALE TULCEA (CUI 13625923)
Furnizor / câștigător
LIDAS SRL (CUI RO4611791)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,30 RON
Valoare atribuită
268,30 RON
Data publicării
04.09.2026 11:24
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 12:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,30 RON

din 268,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.