Ofertă acceptată Cumpărare directă

Crenvursti pui

Număr anunț
DA41114659
Autoritate contractantă
CSEI Aurora Resita (CUI 3227866)
Furnizor / câștigător
ELIT SRL (CUI RO14444712)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
425,10 RON
Valoare atribuită
425,10 RON
Data publicării
04.09.2026 10:50
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

425,10 RON

din 425,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.