Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet perdele LACVI - CPVI DECEBAL

Număr anunț
DA41114196
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Constanta (CUI 16762887)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
Cod CPV
39515000-5 · Perdele, draperii, baldachine si storuri textile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.045 RON
Valoare atribuită
2.045 RON
Data publicării
04.09.2026 10:30
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 11:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.045 RON

din 2.045 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.