Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse lactate

Număr anunț
DA41113438
Autoritate contractantă
GRADINITA P.P.1 HUNEDOARA (CUI 23134397)
Furnizor / câștigător
LIN & EMA SRL (CUI RO13313735)
Cod CPV
15550000-8 · Diverse produse lactate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.850,80 RON
Valoare atribuită
3.850,80 RON
Data publicării
04.09.2026 09:53
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.850,80 RON

din 3.850,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.