Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE

Număr anunț
DA41113380
Autoritate contractantă
Liceul Teologic Romano-Catolic "Szent Erzsébet (CUI 12846721)
Furnizor / câștigător
GAMA-SZABO SRL (CUI RO15822395)
Cod CPV
15813000-0 · Alimente pentru micul dejun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.374,73 RON
Valoare atribuită
2.374,73 RON
Data publicării
04.09.2026 09:51
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 10:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.374,73 RON

din 2.374,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.