Ofertă acceptată Cumpărare directă

paine alba 500 Numar de referinta: 1123 Pret de catalog: 3,03 RON / Unitate de masura Unitate de ma

Număr anunț
DA41112123
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr. 4 (CUI 4567904)
Furnizor / câștigător
INTIM S.A. (CUI RO7378764)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.022 RON
Valoare atribuită
4.022 RON
Data publicării
04.09.2026 08:42
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.022 RON

din 4.022 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.