Ofertă acceptată
Cumpărare directă
priza de oxigen/aer comprimat medical tip DIN
- Număr anunț
- DA41109972
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- ROAMBRA COMPANY SRL (CUI RO12493930)
- Cod CPV
- 33157810-6 · Instalatie de oxigenoterapie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.300 RON
- Valoare atribuită
- 1.300 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 14:50
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 13:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.300 RON
din 1.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro