Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare echipamnet IT

Număr anunț
DA41100721
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL SALAJ (CUI 4792205)
Furnizor / câștigător
RITTER.RO - BROKER DE ASIGURARE S.R.L. (CUI 26782334)
Cod CPV
66515200-5 · Servicii de asigurare a bunurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
469,51 RON
Valoare atribuită
469,51 RON
Data publicării
02.09.2026 15:28
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

469,51 RON

din 469,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.