Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet rechizite si tipizate scolare

Număr anunț
DA41114324
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE GHIKA" COMANESTI (CUI 4277889)
Furnizor / câștigător
DAKOMA INVEST SRL (CUI RO27676803)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
963,50 RON
Valoare atribuită
963,50 RON
Data publicării
04.09.2026 10:36
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

963,50 RON

din 963,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.