Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet piese, accesorii si consumabile pentru motoutilaje

Număr anunț
DA41112790
Autoritate contractantă
R 16868757 S.C. AQUACARAS S.A.
Furnizor / câștigător
ECHINOX COM SRL (CUI RO6665011)
Cod CPV
16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.420,66 RON
Valoare atribuită
3.420,66 RON
Data publicării
04.09.2026 09:21
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 10:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.420,66 RON

din 3.420,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.