Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Rechizite Invatamant Gimnazial - Fete

Număr anunț
DA41111601
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC " ALEXANDRU MARGHILOMAN (CUI 4233939)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.876,80 RON
Valoare atribuită
4.876,80 RON
Data publicării
04.09.2026 07:47
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.876,80 RON

din 4.876,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.