Ofertă acceptată Cumpărare directă

Naveta plastic dublu stivuibila cu peretii plini 600x400x230 mm colo

Număr anunț
DA41114939
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE ARHEOLOGIE "VASILE PARVAN (CUI 4266804)
Furnizor / câștigător
CASA DE COMERT DONA SRL (CUI RO25870764)
Cod CPV
44619300-5 · Lazi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.750 RON
Valoare atribuită
31.750 RON
Data publicării
04.09.2026 11:02
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 11:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.750 RON

din 31.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.