Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cutii de plastic 60 l cu capac
- Număr anunț
- DA41112168
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
- Furnizor / câștigător
- PAVARO M SRL (CUI RO14668604)
- Cod CPV
- 19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 545,46 RON
- Valoare atribuită
- 545,46 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 08:45
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 13:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
545,46 RON
din 545,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro