Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rezerva rezerve sapun Tork pentru dispenser sapun spuma Tork 520501 S4
- Număr anunț
- DA41080389
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Furnizor / câștigător
- INTERPLUS DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 40912103)
- Cod CPV
- 33711900-6 · Sapun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.998 RON
- Valoare atribuită
- 7.998 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 14:54
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 13:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.998 RON
din 7.998 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro