Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masina de insurubat cu impact 1/4". acum. XR Li-Ion 18V. 2x5.0Ah. 205Nm [DCF887P2-QW]
- Număr anunț
- DA41115645
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA SA BUZAU (CUI RO22987337)
- Furnizor / câștigător
- METATOOLS SRL (CUI RO11013871)
- Cod CPV
- 42622000-2 · Masini de filetat sau de gaurit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.340,43 RON
- Valoare atribuită
- 1.340,43 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 11:37
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 12:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.340,43 RON
din 1.340,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro