Ofertă acceptată Cumpărare directă

echipament cantina

Număr anunț
DA41115027
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "OVID DENSUSIANU" CALAN (CUI 4779788)
Furnizor / câștigător
ALEGRA PRACTIC SRL (CUI RO32254872)
Cod CPV
39312200-4 · Echipament de cantina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.260 RON
Valoare atribuită
8.260 RON
Data publicării
04.09.2026 11:06
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.260 RON

din 8.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.