Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet legume-fructe
- Număr anunț
- DA41114741
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA SPECIALA SAMUS CLUJ-NAPOCA (CUI 5120741)
- Furnizor / câștigător
- ALIADI AGROCOM SRL (CUI RO3402339)
- Cod CPV
- 03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 882,68 RON
- Valoare atribuită
- 882,68 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 10:53
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 11:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
882,68 RON
din 882,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro