Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie medalii, cupe, pentru Campionatul Național OPEN și al Reprezentativelor de Club – GALATI

Număr anunț
DA41114214
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE GIMNASTICA (CUI 4203830)
Furnizor / câștigător
DGR SMART S.R.L. (CUI 49951092)
Cod CPV
18512200-3 · Medalii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.174 RON
Valoare atribuită
4.174 RON
Data publicării
04.09.2026 10:31
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.174 RON

din 4.174 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.