Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADRENALINA TERAPIA 1 mg/ml cutie cu 10 fiole x 1 ml sol. inj. - CPU

Număr anunț
DA41114045
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA CARANSEBES (CUI 3228209)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI RO11653560)
Cod CPV
33622000-6 · Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
589 RON
Valoare atribuită
589 RON
Data publicării
04.09.2026 10:23
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

589 RON

din 589 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.