Ofertă acceptată Cumpărare directă

Registru de miscare a fondului de publicatii (RMF)-100 file

Număr anunț
DA41111996
Autoritate contractantă
COMUNA BRASTAVATU (CONSILIUL LOCAL BRASTAVATU) (CUI 5148351)
Furnizor / câștigător
ROMDIDAC SA (CUI RO1555719)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115,28 RON
Valoare atribuită
115,28 RON
Data publicării
04.09.2026 08:32
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 11:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115,28 RON

din 115,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.