Ofertă acceptată Cumpărare directă

Derulator cu cablu electric 3x2.5 50m IP44 Pplus

Număr anunț
DA41111182
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 250 (CUI 4340323)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC VALCOR SRL (CUI 17600425)
Cod CPV
31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
276,86 RON
Valoare atribuită
276,86 RON
Data publicării
03.09.2026 16:33
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

276,86 RON

din 276,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.