Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii software de intretinere si suport tehnic pentru sisteme informatice
- Număr anunț
- DA41092998
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA NATIONALA DE REGLEMENTARE IN DOMENIUL MINIER PETROLIER SI AL STOCARII GEOLOGICE A DIOXIDULUI DE CARBON (CUI 50306805)
- Furnizor / câștigător
- GRUP SOFT SRL (CUI RO4236838)
- Cod CPV
- 72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.645 RON
- Valoare atribuită
- 21.645 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 09:29
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 11:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.645 RON
din 21.645 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro