Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanță în managementul de proiect - cod SMIS 353966
- Număr anunț
- DA41090211
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Furnizor / câștigător
- URBAN SCOPE SRL (CUI 35752863)
- Cod CPV
- 72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.000 RON
- Valoare atribuită
- 60.000 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 14:56
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 11:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
60.000 RON
din 60.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro