Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Consolidare/refacere ziduri de sprijin, scări și platforme pietonale din zona bloc, MZ9, MZ10, MZ11
- Număr anunț
- DA41027998
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CONSTANTA (CUI 4785631)
- Furnizor / câștigător
- D & C EXPERT PROIECTARE STRUCTURI SRL (CUI RO25405670)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 268.000 RON
- Valoare atribuită
- 268.000 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 15:39
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 12:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
268.000 RON
din 268.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro