Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Spital Smeeni- Achizitie kit tratare piscina
- Număr anunț
- DA41115954
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SMEENI (CUI 4385457)
- Furnizor / câștigător
- INSERV AQUA SRL (CUI RO14681280)
- Cod CPV
- 24962000-5 · Produse chimice pentru tratarea apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 330,01 RON
- Valoare atribuită
- 330,01 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 11:52
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 11:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
330,01 RON
din 330,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro