Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie directa

Număr anunț
DA41115009
Autoritate contractantă
Comuna Tutora (Primaria comunei TUTORA) (CUI 4540224)
Furnizor / câștigător
VIOSIM IMPEX JUNIOR SRL (CUI RO26324825)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
82,81 RON
Valoare atribuită
82,81 RON
Data publicării
04.09.2026 11:06
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

82,81 RON

din 82,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.